Panorama - hradby a Žatecká brána, Zdroj: topimage
Gotika - Galerie - Gastronomie
Městské informační centrum Louny zajišťuje několik kulturně-společenských akcí pro občany i návštěvníky města.

Celý rok 2016 nás budou provázet kulturní a edukativní akce spojené se 700. výročím narození českého krále a římského císaře Karla IV. Od 6. ledna, kdy projekt „Lucemburské Louny 2016“ začal, na Vás čeká několik koncertů, výstav, přednášek a workshopů. Celá akce je doplněna i o speciální turistické vizitky a razítko. Milovníci a sběratelé tur. vizitek si je mohou zakoupit v infocentru. V květnu nás čeká ojedinělá výstava v lounském muzeu, kde bude vystavena část Karlštejského pokladu. Na podzim si můžete zakoupit audio CD s hudbou věnovanou Karlu IV., které vzniklo ve spolupráci ZUŠ Louny a hudebníka D. Dobiáše.

Pokud se chystáte do Loun, nemůžete opominout 1. ples města Loun, Noc kostelů, Letní lounské vábení, závody handbiků a Lounské vánoce (více informací v kalendáři akcí).

Královské město Louny nabízí celý rok svým návštěvníkům kulturní, společenské a sportovní akce. Pokud toužíte po adrenalinových zážitcích, i ty se tady najdu. Stačí si jen vybrat!

Brána do Čech - propagační a mediální kampaň Ústeckého kraje

Kalendář akcí

Formulář pro zveřejnění informací o akci [XLS 8 kB]

Vyplněný formulář zašlete na e-mailovou adresu info@mulouny.cz

Automatický překlad

Brána do Čech - propagační a mediální kampaň Ústeckého krajeDolní Poohří - logoJednotná klasifikace turistických informačních center ČRturistika.cz - Turisté a cestovatelé píší o cestování, vkládají tipy na výlety, cestopisy, fotky, hrady a zámky, trasy. Dále zde ...